Odolnou peněženku z kvalitní kůže by měl mít snad každý. Dámská i pánská peněženka má přihrádku na bankovky, kapsičku na drobné mince a skoro vždy v ní najdete i kapsy na kreditní a platební karty. Pánské kožené peněženky mají zapínání řešené pomocí přezky s patentem. Většinou je v decentních barvách, jako je hnědá nebo černá. Dámská kožená peněženka často bývá ve tvaru psaníčka. Může být z jemné kůže i lakovaná. Bývá na zacvaknutí a v mnoha barevných provedeních. Nejlépe vynikne sladěná s vaší kabelkou a taškou.

Pohybujete se v podnikatelském prostředí nebo platíte často výhradně bankovkami? Obdiv ve svém okolí sklidíte s elegantní koženou dolarovkou. Dolarovka je kvalitní kožená peněženka s kovovou sponou na přichycení vašich bankovek. Dolarovky jsou perfektním módním a praktickým doplňkem pro každého muže a ženu. Cena kožených peněženek a dolarovek se pohybuje od 400 Kč.

Nemáte-li rádi přecpané peněženky, určitě se vám budou hodit kožená dokladovky. Kvalitní dokladovka představuje originální pouzdro na vaše doklady, vizitky a kreditní karty. Kvalitní kožené dokladovky seženete již od 200 Kč. Pro číšníky a lidi pracující v oboru restauratérství jsou na trhu speciální peněženky zvané kasírky. Mají obvykle více kapes na bankovky a josu mnohem větší než klasické peněženky.

Sorry, the comment form is closed at this time.

   
© 2012 Společenské kabelky Suffusion theme by Sayontan Sinha